אודות

הסניף הראשי של הקליניקה ממוקם במעלה אדומים. בנוסף, פועלים שירותי הקליניקה הנבחרים גם בירושלים.

אנו מזמינים אתכם — ילדים, בני נוער ומבוגרים — באהבה לשיחה על כוס קפה או שוקו חם, שתוביל לחיים איכותיים יותר — אם ברמה האישית, ואם ברמה הזוגית.

WE

אנחנו — מנחם וקטיה — זוג מטפלים, בני זוג והורים לשלושה ילדים. מאז שהכרנו, פנינו שנינו במקביל לתחום הטיפול, ומאז גדלים ומגדלים אחד את השניה גם כאנשי מקצוע.

בקליניקפה שלנו אנו מציעים אימון אישי לילדים, בני נוער ומבוגרים, אימון ADHD ואימון ASD , ייעוץ אישי וייעוץ זוגי, ייעוץ מיני, גישור, טיפולים בלקויות למידה ופיתוח אסטרטגיות למידה לילדים.

כשאתם פונים לאחד מאיתנו, קיימת אפשרות שהשני ישלים לכם את תהליך הצמיחה והשינוי. כך, למשל, קורה שבני זוג פונים למנחם לייעוץ זוגי ומסתבר שחלק משמעותי מהקושי נובע מהפרעת הקשב והריכוז של אחד מבני הזוג או שניהם. כאן, קטיה לוקחת חלק פעיל בתהליך, כמובן, לבקשת בני הזוג.

במקרה אחר, בו הורים לילד פונים לקטיה בעניין אימון ילדים ונוער, ישנה גם אופציה להורים לפגוש את מנחם על מנת לקבל ייעוץ זוגי, במידה שיש צורך בכך. באופן זה, בנוסף לתהליך השינוי של ילדם יוכלו ההורים לשפר את איכות החיים של משפחה כולה.

אנו מאמינים, כי בשביל להתגבר על הקשיים, לפתור בעיות ולצמוח לא חייבים לשקוע בכורסא רכה ו»לקבל טיפול».

אצלנו — בקליניקפה — תוכלו לשבת ליד שולחן של בית קפה, באווירה נינוחה (עם או בלי מרפקים על השולחן), ללגום מכוס קפה (או שוקו לילדים), ולהשתתף בסיעור מוחות וביצירתיות משותפת עם בעלי מקצוע, אשר יסייעו בידיכם למצוא דרכים נכונות לשפר את איכות חייכם במיוחד עבורכם. אתם — תביאו עמכם את מומחיותכם לעינייני עצמכם, ואילו הידע והכלים — עלינו.

ובכן, ברוכים הבאים ל»קליניקפה» — סיעור מוחות על כוס קפה! 

CLINIC(1)