ייעוץ אישי אצל מנחם

ייעוץ אישי

אומרים שצריך שניים לטנגו, אבל האמת היא, שבזוגיות (קיימת או מתוכננת) אפשר לעשות שינוי ענקי גם כשמגיעים לייעוץ אחד על אחד — במקרים שבהם אין שיתוף פעולה מבן הזוג, אין רצון (בשלב זה) לעבור תהליך משותף — או אפילו כהכנה לקראת הזוגיות הבאה, הרהור משותף על הזוגיות הקודמת וכהכנה לקראת זוגיות מוצלחת יותר.

הייעוץ האישי עוסק בך, בתפישה שלך על הזוגיות, בעולם הפנימי שלך, התקוות, הפחדים, הרצונות והאתגרים, ובהתאמה טובה יותר של חוויית החיים והזוגיות למה שניראה לך אופטימאלי עבורך.

ייעוץ אישי בזוגיות קיימת

אנחנו רואים פעמים רבות שרק צלע אחת בזוגיות מוצאת שייעוץ עם איש מקצוע יסייע להחזיר את הזוגיות לנתיב האושר, בעוד הצלע השנייה בזוגיות אינה מעוניינת לקחת חלק בתהליך המערב אנשים «מבחוץ».
גם במקרים כאלה, שבהם אנחנו עובדים רק איתך וללא בן/בת הזוג, ניתן לנתק את השרשרת של אירועים גורמי ריב, לשנות את התגובה האוטומטית המרחיקה ביניכם, וליצור שינוי אמיתי במציאות שלכם, בין אם דרך שינוי התפישה שלך, ובין אם דרך שינוי התגובה — שיביא ללא ספק לשינוי בהתנהגות של בן הזוג.

לעיתים, נכון לשלב ייעוץ אישי גם בעבודה הזוגית, גם כאשר שני בני הזוג מגיעים לקליניקה ומוכנים לדבר על זה. לפעמים, נכון למצוא את המקום שהוא רק שלך בעבודה הזוגית, לבדוק מה רצית בזוגיות, למה התאהבת, מה המציאות עכשיו — ואיך מחזירים עטרה ליושנה…

ייעוץ אישי לקראת זוגיות

אם הזוגיות האחרונה נגמרה זה מכבר ונשארת עם שאלה מהדהדת — האם הזוגיות החלומית שלי היא אפשרית מבחינתי בכלל? יכול להיות שיש מה לעשות על מנת להגדיל את הסיכוי, שהזוגיות הבאה תהיה עבורך מוצלחת יותר.
בייעוץ אישי לקראת זוגיות נעבד את התקוות, הפחדים, ומה שנראה בעיניך כמגבלות שלך לקראת אותה זוגיות. נדבר על הדרכים לזיהוי הזוגיות ונבחן לעומק את ההרגלים שלך בתוך תהליך בניית הזוגיות, ה»אוטומטים» שלך ואיך היית רוצה להיות. דרך שינויים בתפישת העולם, בהתנהגות האוטומטית ואפילו בתחושה הפנימית של «מה שמגיע לך», נבנה ביחד תמונת זוגיות בריאה, הרמונית ומוצלחת יותר עבורך לסיבוב הבא…

ייעוץ אישי — בלי שום קשר לזוגיות…

הקליניקה לייעוץ אישי בירושלים מציעה מפגשי אימון ושיחה לא רק בנושאי זוגיות, אלא גם בכלל… ניתן לקבוע איתנו פגישות אימון וייעוץ בנושאים מגוונים ושונים, המשפיעים על הזוגיות או שלא. אם אתם מחפשים מישהו שיעזור לכם להתחיל הרפתקה של שינוי הרגלים ומציאות — פנו אלינו, ואולי תמצאו שותף אמיתי ונעים לדרך משותפת של שיפור החיים שלכם!