ייעוץ מיני אצל מנחם

ייעוץ מיני

אנחנו לא צריכים לקרוא את עשרות המחקרים שנעשו בתחום על מנת לגלות שחיים שיש בהם תשוקה מינית הם חיים מלאים, עשירים ואפילו בריאים יותר מכאלה שבהם התשוקה היא רדומה.

המיניות שלנו מורכבת ומושפעת מאינספור גורמים — פיזיולוגיים, רגשיים, סביבתיים, ואחרים. לשמור על מיניות בריאה, רציפה ומענגת זה לא תמיד קל. איכשהו, לאורך השנים (והילדים), נדחקים הצידה גם הקשר הזוגי וגם הטיפוח העצמי, והתפישה שלכם את עצמכם ובן הזוג משתנה.

ומה אם אומר לכם, שאפשר להחזיר (ואפילו בקלות!) את הניצוץ הישן בחזרה לחדר המיטות שלכם?
מה אם אומר לכם, שאפילו אם אתם חושבים ש»זה אבוד», באמצעות טכניקות ברורות וקצרות מועד אפשר לעשות שינוי משמעותי ברגעי האינטימיות והביחד שלכם?

הסתכלות הוליסטית

הבחירה להשקיע ולטפח את האינטימיות שלכם, לבחור בסקס טוב ולצאת להרפתקה הזו שבסופה תהיו טובים יותר לעצמכם ולבן/בת הזוג שלכם, תשפיע על כל רובד בחייכם. זוגיות שבה הרובד הפיזי מטופח, היא זוגיות מעשירה, ובני הזוג בה שמחים יותר, אנרגטיים יותר לאורך היום ואפילו בריאים יותר (מפני שבמהלך סקס טוב משתחררים הורמונים רבים שמאפשרים לנו איכות חיים גבוהה יותר). הזוגיות תאפשר קירבה גדולה יותר בין בני הזוג ושביעות הרצון שלכם זה מזו וזו מזה עשויה להשתנות משמעותית.

זה נכון עבור כולם

נשים וגברים הם יצורים שבנויים אחרת לגמרי, והסקס שלכם אולי מצביע על ההבדלים בצורה העוצמתית ביותר. נשים בדרך כלל מגיבות לטריגרים רגשיים («אני אוהב אותך», זוכר? :-)) בעוד גברים מעדיפים בדרך כלל טריגרים פיזיולוגיים (או במילים אחרות — ישר ולעניין).

אפשרי — וחשוב — למצוא את שביל הזהב, המכיל התייחסות הן להעדפותיו והן להעדפותיה, לעולמכם הפנימי ולייחוד של כל אחד מבני הזוג, ולצייד את כל אחד מכם בשפע של תובנות, טיפים וטכניקות שיתאימו בדיוק לבן/בת הזוג שלכם.
ישנם מחקרים שמראים כי על אף שהמוטיבציה לקיים יחסים מגיעה לעיתים קרובות מן הצלע הגברית ביחסים, הצלע הנשית מרוויחה לא פחות, ולעיתים אף יותר, משמירה על שיגרה אינטימית רציפה ואיכותית.
זה הזמן לרענן את העניינים!

לא תמיד אפשר או נכון לצעוד בדרך של שיפור היחסים לבד. קליניקפה מספקת אפשרות נוספת, מקצועית ומושכלת לאיסוף דרכים, טיפים, וטכניקות, לייעוץ מיני בירושלים.

אני מזמין אתכם לשיחה זוגית — אישית בסביבה בטוחה, לדבר באופן פתוח וכן (ישר מהלב) ולהישמע בצורה ברורה ומובנת, לבנות תהליך של החזרת הרומנטיקה והעסיסיות ליחסים האינטימיים שלכם (וכשאני אומר יחסים אינטימיים, אני בהחלט מתכוון לא רק לסקס — אלא גם לחיבוקים, לליטופים ולרמיזות שעוד ייכנסו לשיגרת החיים שלכם בקרוב…), ולחזור ליהנות זה מזו ולהיפך באופן מלא, בהיבטים הפיזיים והרגשיים.